close
متخصص ارتودنسی
اخبار هممراه اول
Banner Image 1
Banner Image 1
Banner Image 1
Banner Image 1
Banner Image 1
Banner Image 1
Banner Image 1

آخرین ارسال های انجمن

توضیحات همراه اول در مورد طرح 5+55/ میزان استفاده مشترکان از طرح

اپراتور همراه اول در واکنش به ابهامات موجود در اجرای طرح 5+55 که در ماه مبارک رمضان امکان فعالسازی آن برای مشترکان این اپراتور وجود داشت اعلام کرد:در این طرح قطعی زیر 5 دقیقه وجود نداشته و بابت مکالمات زیر 5 دقیقه نیز به هیچ وجه تعرفه 5 دقیقه محاسبه نشده است.
                                                        نمایش متن خبر      
به نقل از مهر ، اپراتور همراه اول در پاسخ به گزارش "ابهام در اجرای طرح 5+55 همراه اول" که روز 28 مردادماه توسط خبرگزاری مهر منتشر شد، توضیحاتی ارائه داد که عینا در ذیل می آید:

1- طرح 5+55، هدیه همراه اول برای رفاه حال تمامی مشترکان دائمی و اعتباری در ماه میهمانی خدا و کاملاً بدون هزینه بوده است؛ در حالی که اصولاً فعالسازی طرحهای مشابه در اپراتورها، همراه با هزینه و محدودیت است.

2- برخلاف شائبه ذکر شده، در این طرح قطعی زیر 5 دقیقه وجود نداشته و بابت مکالمات زیر 5 دقیقه نیز، به هیچ وجه تعرفه 5 دقیقه محاسبه نشده است. قبل و حین اجرای طرح،‌ برای اطمینان از صحت محاسبات، کلیه تست ها و کنترل های مربوطه، انجام شده است.

3- اگر در مدت اجرای طرح، موارد معدود قطعی هم مشاهده شده باشد، جزو درصد قطعی قابل قبول طبق پروانه اپراتورهای تلفن همراه بوده که از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تصویب و ابلاغ شده است و رگولاتوری طبق اختیارات خود، همواره بر خدمات اپراتورها نظارت کامل داشته است. طبق بررسی های انجام شده موارد قطع مکالمات در ایام ماه مبارک رمضان، نه تنها از درصد قابل قبول در پروانه، کمتر بوده بلکه نسبت به ماه های گذشته، بهبود هم داشته است.

4- برای رفع هر گونه ابهام و نیز شفاف سازی طرح، مکانیزم کنترل میزان برخورداری از تخفیف نیز تعریف شده بود و در طول اجرای طرح، امکان آگاهی از آخرین وضعیت صورتحساب، از طریق پیامک وجود داشت.

5- 9میلیون مشترک دائمی و اعتباری همراه اول، در طرح 55+5 ثبت نام کردند که تا پایان هفته سوم اجرای طرح، مشترکین دائمی، 74 میلیون دقیقه و مشترکین اعتباری، 167 میلیون دقیقه، مکالمه رایگان هدیه گرفتند؛ یعنی معادل 16 میلیارد تومان، تخفیف در هزینه مکالمات مشترکان تا پایان هفته سوم ماه مبارک رمضان جمع بندی نهایی نیز بزودی اعلام می شود.

6- با تمام این توضیحات، همراه ال آمادگی کامل دارد تا هرگونه ابهام در خصوص اجرای این طرح را که بطور مشخص با اعلام مان دقیق استفاده از طرح اعلام شود، دقیقاً بررسی کرده و پاسخ لازم را ارائه دهد.

نویسنده : am125 | بازدید : 40 | تاریخ : شنبه 04 شهريور 1391 | نظرات ()

کمک مشترکان همراه اول به زلزله‌زدگان با ارسال پیامک بدون متن به ۸۸۵

 اپراتور اول تلفن همراه در راستای وظایف اجتماعی خود ، ضمن اختصاص شماره‌ای برای هدیه به مردم استان حادثه‌دیده آذربایجان ، 5 هزار سیم‌کارت با 5 هزار تومان شارژ و 3 هزار گوشی موبایل در اختیار زلزله‌زد‌گان قرار داد.
                                                                                                           نمایش متن خبر                                

به نقل از فارس ، از چندی پیش ارتباط بین اپراتورهای تلفن‌ همراه و موسسات امدادی و خیریه فراهم شد و با فراهم شدن این امکان، شاهد کمک رسانی از طریق قبض و پیامک از طرف مشترکان موبایل در چندین حادثه بودیم.

در حادثه اخیر استان آذربایجان شرقی نیز، مشترکان همراه اول می‌توانند با ارسال پیامک بدون متن به شماره رایگان 885، به هموطنان این استان هدیه دهند.

بنا بر گفته وزیر ارتباطات ، اپراتورهای تلفن‌همراه برای حل مشکلات ارتباطی و امکان تماس در استان زلزله‌زده، چادرهای رایگان مخابراتی برپا کرده‌اند.

در این مدت 5 هزار سیم کارت همراه اول، 3 هزار دستگاه گوشی تلفن همراه و 5 هزار عدد کارت شارژ 5 هزار تومانی همراه اول توزیع شده است.

نویسنده : am125 | بازدید : 33 | تاریخ : چهارشنبه 01 شهريور 1391 | نظرات ()